Ukryj

Gmina Parzęczew

  • PDF

Harmonogram kursu autobusów szkolnego linii Parzęczew - Powodów Pierwszy - Parzęczew

  • piątek, 02 czerwca 2017 11:40
  • Wpisany przez Piotr Pisera

Harmnogram kursu autobusu szkolnego 92596 PKS Łęczyca linii: Parzęczew - Powódów Pierwszy - Parzęczew obowiązujący od 30.05.2017 r. do 31.12.2017 r. Kursuje w dni nauki szkolnej.

 

Godzina

Przystanek

07:30

Parzęczew ul. Parkowa

07:34

Chrząstów Wielki 10

07:36

Chrząstkówek 2

07:38

Różyce 44

07:41

Powodów Pierwszy

07:43

Powodów Pierwszy

07:44

Różyce Żmijowe

07:50

Powodów Drugi

07:53

Różyce 47A

07:54

Chrząstówek 1

07:56

Chrząstów Wielki 7B

08:00

Parzęczew ul. Parkowa

Urząd Gminy w Parzęczewie, ul Południowa 1, 95-045 Parzęczew
tel. 42 718-60-95, 42 718-60-57, fax 42 718-60-66, sekretariat@parzeczew.pl