Ukryj

Gmina Parzęczew

  • PDF

KALENDARZ ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZYCH W JEDNOSTKACH POMOCNICZYCH

  • piątek, 02 lutego 2007 11:46
  • Poprawiony piątek, 02 lutego 2007 11:46

Lp.

Sołectwo/Osiedle

Data zebrania

Godz,

Miejsce zebrania

Sołtys

Radni 

Nr okręgu

wyborczego

Wójt Gminy

Z-ca Wójta

Pracownicy

Urzędu Gminy 

Uwagi

1.

Trojany

08.02.2007 czwartek

15:00 

U Pani Genowefy Wojciechowskiej Trojany 12

Fraszczyk Zygmunt

Gawęda Marek

8

Świniuch Adam

Biniek Halina 

 

2.

Chrząstów

13.02.2007 wtorek

15:00 

U sołtysa

Chojecki Antoni

Chojecki Antoni

9

Świniuch Adam

Wawrzyniak Agnieszka

 

3.

Śniatowa

14.02.2007 środa

18:00

Świetlica wiejska

Wasiak Ryszard

Frańczak Dariusz

3

Nowakowski Ryszard

Ostrowski Mariusz

 

4.

Skórka

15.02.2007 czwartek

17:00

U sołtysa

Matuszkiewicz Wincenty

Frańczak Dariusz 

3

Świniuch Adam

Król Karol

 

5.

Leźnica Wielka

19.02.2007 poniedziałek

17:00

Klub Garnizonowy

Smolarczyk Maria

Kałuziak Marek, Niedźwiedź Dariusz, Mazur Małgorzata, Wiliński Dariusz

10 

Nowakowski Ryszard

Świniuch Adam

Dańczak Małgorzata, Krawczuk Joanna

 

6.

Śliwniki

20.02.2007 wtorek

18:00

Świetlica OSP

Pietruszewski Włodzimierz

Krawczyk Władysław

2

Nowakowski Ryszard

Ostrowski Mariusz

 

7.

Tkaczewska Góra

22.02.2007 czwartek

17:00

U sołtysa

Wojtczak Jerzy

Pisera Czesław

4

Świniuch Adam

Ostrowski Mariusz

 

8.

Różyce

23.02.2007 piątek

15:00

Budynek poszkolny

Graczyk Eugeniusz

Chojecki Antoni

9

Nowakowski Ryszard

Zawadzki Grzegorz

 

 9.

Różyce Żmijowe

26.02.2007 poniedziałek

15:00

U sołtysa

Saganiak Czesław

Chojecki Antoni

9

Świniuch Adam

Stańczyk Iwona

 

 10.

Mariampol

27.02.2007 wtorek

17:00

U sołtysa

Pisera Czesław

Pisera Czesław

4

Nowakowski Ryszard

Biniek Halina

 

 11.

Chociszew

28.02.2007 środa

18:00

Szkoła Podstawowa

Wódecki Andrzej

Nolbrzak Wojciech

6

Świniuch Adam

Jesionowska Renata

 

 12.

Mikołajew

01.03.2007 czwartek

17:00

U sołtysa

Jesionowski Józef

Nolbrzak Wojciech

6

Świniuch Adam

Posiła Małgorzata

 

 13.

Opole

05.03.2007 poniedziałek

16:00

OSP Opole

Kluska Beata

Gawęda Marek

8

Nowakowski Ryszard

Król Karol

 

 14.

Wytrzyszsczki

07.03.2007 środa

18:00

U sołtysa

Strąkowski Krzysztof

Rogowski Zdzisław, Deka Bogdan, Graczyk Małgorzata

1

Świniuch Adam

Jurczyk Jolanta

 

 15.

Ignacew Folwarczny

16.03.2007 piątek

15:00

U sołtysa

Marchewa Stanisław

Frańczak Dariusz

3

Świniuch Adam

Graczyk Jerzy

 

 16.

Ignacew Rozlazły

16.03.2007 piątek

17:00

U sołtysa

Krysztofiak Tadeussz

Czesław Pisera

4

Świniuch Adam

Graczyk Jerzy

 

 17.

Mrożewice

19.03.2007 poniedziałek

15:00

U sołtysa

Głodek Henryk

Gawęda Marek

8

Nowakowski Ryszard

Duklas Henryk

 

 18.

Biblianów

20.03.2007 wtorek

17:00

U sołtysa

Tarnacki Marek

Bedoński Roman

5

Nowakowski Ryszard

Bartczak Joanna

 

 19.

Wielka Wieś

21.03.2007 środa

18:00

U sołtysa

Kucina Wiesław

Krawczyk Władysław

2

Świniuch Adam

Ostrowski Mariusz

 

 20.

Florentynów

24.03.2007 sobota

17:00

Mariampol AGRO-FLORYDA

Kurtasińska Elżbieta

Pisera Czesława

4

Nowakowski Ryszard

Nawrocka Agnieszka

 

 21.

Parzęczew

27.03.2007 wtorek

17:00

Urząd Gminy

Przybylska Grażyna

Rogowski Zdzisław, Deka Bogdan, Graczyk Małgorzata

1

Nowakowski Ryszard

Jurczyk Jolanta

 

 22.

Orła

28.03.2007 środa 

18:00

OSP Orła

Chyliński Jan 

Chyliński Jan

7

Świniuch Adam

Ostrowski Mariusz

 

 23.

Pustkowa Góra

02.04.2007 poniedziałek

17:00

Ośrodek jeżdziecki

Wójcicki Dariusz

Chyliński Jan

7

Świniuch Adam

Ostrowski Mariusz

 

 24.

 Kowalewice

Termin jeszcze nie uzgodniony

 

 

 

 

 

 

 

 

Urząd Gminy w Parzęczewie, ul Południowa 1, 95-045 Parzęczew
tel. 42 718-60-95, 42 718-60-57, fax 42 718-60-66, sekretariat@parzeczew.pl